• „JEZUS PRZYWOŁAŁ
  DO SIEBIE DWUNASTU …”.

 • Ogłoszenie fundacji Życie i Rodzina


  W sobotę 22-go czerwca o godzinie 16:30 w Kinie Świt w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się emisja (wraz z prelekcją) godzinnego filmu dokumentalnego „Miało nie żyć”. To niezwykłe dzieło odsłania realia aborcji w polskich szpitalach, ukazując procedury oraz tragiczny los nienarodzonych dzieci. Bezpośredni świadkowie opowiadają o szokujących scenach, jakie mają miejsce w trakcie aborcji. To nie tylko film o aborcji, to przekaz, który wstrząsnął fundamentami naszej świadomości, ukazując procedury, o których niechętnie się mówi oraz tragiczny los nienarodzonych dzieci. Obrazy, których nie sposób zapomnieć, historie, które muszą poruszyć serca i pozostają na zawsze w pamięci – to tylko część tego, co oferuje „Miało nie żyć”. Naoczni świadkowie, pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych, dzielą się swoimi przeżyciami, rzucając światło na mroczne aspekty procederu aborcyjnego.
  Szczegóły na plakacie znajdującym się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie mialoniezyc.pl.


   

  POWRÓT