• „… PRZEPRAWMY SIĘ
  NA DRUGĄ STRONĘ …”.

 • Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie (1-6.08.2023)


  Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie (1-6.08.2023). W kilku grupach naszej archidiecezji są jeszcze wolne miejsca: w Chorzowie, Mysłowicach, Katowicach i Wodzisławiu Śl. Prosimy o ogłoszenie w parafiach i grupach młodzieżowych oraz w szkołach. Wszelkich informacji udziela ks. Marek Bernacki, koordynator diecezjalny ŚDM, tel.  607 162 073.

   

  Rodzinny koncert ewangelizacyjny „Betlejem w Spodku” odbędzie się w czwartek 29 grudnia br. o godz. 19. Księża, którzy chcą zamówić bilety (w cenie 60, 70 i 80 zł) dla swoich parafian mogą to uczynić pod numerem tel. 726 726 083. Przy zakupie 20 sztuk biletów – udzielany jest 10% rabat, przy zakupie 40 sztuk – rabat 15%. Szczegółowe informacje nt. Betlejem Box i możliwości zamówienia pojedynczych biletów pod linkiem: betlejemwpolsce.pl oraz załączniku nr 3.

   

  Do każdej parafii przekazano zaproszenia do organizacji Orszaku Trzech Króli. Szczegółowe informacje nt. organizacji, zakupu koron, śpiewników i zgłoszenia orszaków na stronie: https://orszak.org/ .

  POWRÓT