• DROGA ADWENTU

  • PLAN KOLĘDY 2022/2023


    PLAN KOLĘDY 2022/2023

    1.  27.11.2022 niedziela g.14.00 ul. Rybnicka lewa str. od P. Machulec, ul. Cegielniana, ul. Bażantarnia, ul. Bociania

    2.  03.12.2022 sobota g.10.00 ul. Rybnicka praw str. od P. Szuster, ul. Leśna, ul. Spacerowa, ul. Cicha

    3.  04.12.2022 niedziela g.14.00 ul. Malinowa od P. Jaromin, ul. Staromiejska /prawa str. od P. Kryut do P. Gazda

    4.  08.12.2022 czwartek g.10.00 ul. Staromiejska prawa str. od P. Żupa do P. Hadaś, ul. Skromna, ul. Miodowa

    5.  09.12.2022 piątek g.10.00 ul. Zbożowa od P. Seweryn do początku, ul. Żytnia

    6.  10.12.2022 sobota g.10.00 ul. Rzepakowa od P. Chlebek, ul. Zbożowa od P. Rozmus do P. Konieczny, ul. Porzeczkowa

    7.  11.12.2022 niedziela g.14.00 ul. Staromiejska prawa str. od P. Spyra do P. Soloch, ul. Moniuszki, ul. Różyckiego, ul. Paderewskiego, ul. Zbożowa nr 1, 1B, 3B, 3C, 3D, ul. Karłowicza

    8.  13.12.2022 wtorek g.10.00 ul. Zielona od P. Kyrcz do P. Dzida

    9.  14.12.2022 środa g.10.00 ul. Zielona od P. Bojdoł do P. Kraus

    10.  15.12.2022 czwartek g.10.00 ul. Skowronków od P. Blaut, ul. Rybnicka1), nr 1, 1a, 1b, 2, 3, 4, 6, 7, 11, 13b, 15, 23, 27, ul. Drozdów

    11.  16.12.2022 piątek g.10.00 ul. Skowronków pozostała część od początku do P. Śleziona

    12.  17.12.2022 sobota g.10.00 ul. Szymanowskiego blok 12c, 12b, 12a, internat do P. Warzecha

    13.  18.12.2022 niedziela g.14.00 ul. Szymanowskiego blok 30, 28, 26, 24, 22, 20

    14.  21.12.2022 środa g.10.00 ul. Wiśniowa do P. Wasiewicz, ul. Brzoskwiniowa, ul. Morelowa

    15.  22.12.2022 czwartek g.10.00 ul. Czereśniowa od początku do P. Noga, ul. Św. Jadwigi od P. Kajstura do P. Błąkała

    16.  27.12.2022 wtorek g.10.00 ul. Batalionów Chłopskich prawa str. od P. Czysz do początku, ul. Poziomkowa, ul. Ziołowa

    17.  29.12.2022 czwartek g.10.00 ul Batalionów Chłopskich lewa str. od P. Jurga do początku, ul. Wspólna

    18.  30.12.2022 piątek g.10.00 ul. Żorska od P. Baron do P. Kasza

    19.  03.01.2023 wtorek g.10.00 ul. Staromiejska lewa str. od P. Patyk do P. Pławecki

    20.  04.01.2023 środa g.10.00 ul. Sygietyńskiego od P. Janda, ul. Staromiejska lewa str. od nr 3 do P. Mazur

    21.  05.01.2023 czwartek g.10.00 ul. Doświadczalna od P. Matula, ul. Sadowa do P. Szafron

    22.  06.01.2023 piątek g.14.00 Laurowe Osiedle budynki B4, B3, B2, B1

    23.  07.01.2023 sobota g.10.00 ul. Gołębia, ul. Łanowa, ul. Hodowców

    24.  08.01.2023 niedziela g.14.00 ul. Cyprysowa, ul. Cedrowa, ul. Jałowcowa, ul. Świerkowa, ul. Modrzewiowa

    25. 10.01.2023 wtorek g.10.00 ul. Pszenna od P. Waleczek, ul. Staromiejska prawa str. od sklepu „Kopocza” do P. Stalmach, ul. Okopowa, ul. Rolnicza

    26.  13.01.2023 piątek g.10.00 Kolęda dodatkowa

    27.  14.01.2023 sobota. g.10.00 Kolęda dodatkowa

     

    POWRÓT