• „JEZUS PRZYWOŁAŁ
  DO SIEBIE DWUNASTU …”.

 • ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W LIZBONIE


  Na przełomie lipca i sierpnia 2023 w Lizbonie odbędą się 38. Światowe Dni Młodzieży. Wydarzenie adresowane jest do osób młodych od 14 roku życia (udział niepełnoletnich możliwy jest z opiekunem).

  Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM podało do wiadomości, że Polacy będą mogli być zarejestrowani w wydarzeniu jako #megagrupa, co ma obniżyć koszty pakietu pielgrzyma. Wiąże się to z koniecznością rozpoczęcia jak najwcześniej zapisów. Trwają negocjacje z PLL LOT nt. kosztów przelotu do Lizbony lub Porto dla uczestników z Polski.

  Prosimy Księży o wstępne rozeznanie w parafiach co do liczby chętnych na wyjazd do Lizbony i przesłanie tej informacji do 25 lutego na adres: krzysztof.nowrot@katowicka.pl Prosimy Księży planujących organizację wyjazdu grupowego o stosowną informację. o informację w przypadku  też o informację.

  POWRÓT