• „JEZUS PRZYWOŁAŁ
  DO SIEBIE DWUNASTU …”.

 • Częstochowa rozpoczęcie roku formacyjnego 2021/2022


  28.08.2021 Częstochowa godz. 18.30 ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU FORMACYJNEGO 2021/2022 Wojowników Maryi

  Zapraszamy wszystkich Was, wszystkich pasowanych Wojowników Maryi oraz osoby formujące się jak i te które chcą rozpocząć formację w WM na uroczyste zawierzenie rozpoczynającego się nowego roku formacyjnego !
  Tradycyjnie – zaczynamy nowy rok formacyjny od zawierzenia się na Jasnej Górze. Cały nadchodzący rok, nas samych, nasze rodziny i wszystkie zaplanowane spotkania zawierzymy Pani Jasnogórskiej – aby nas prowadziła i chroniła przed atakami złego.
  Bądźmy u naszej Pani wszyscy RAZEM! Zabierzcie również swoje rodziny! To bardzo ważny dzień – bez niego trudno zacząć spotkania formacyjne. Najpierw oddajmy to wszystko Niepokalanej, a Ona niech nas już dalej prowadzi tak jak sama chce.
  Bracia – spotykamy się 28 sierpnia na Jasnej Górze (Błonia) – godz. 18.30 (różaniec, Eucharystia z konferencją, Apel jasnogórski, Bogurodzica).
  Do zobaczenia Bracia Wojownicy u naszej Pani!


  Ave Maryja

  Uzyskanie informacji nt. przystąpienia do grupy Harmęże Wojowników Maryi oraz nowego roku formacyjnego pod nr tel.: 787 669 653

  POWRÓT