• „…, DOBRZE,
    ŻE TU JESTEŚMY”.

  • Plan Kolędy 2023/2024


    1. 12.12.2023 wtorek g.10.00 ul. Szymanowskiego blok 12c, 12b, 12a

    2. 13.12.2023 środa g.10.00 ul. Szymanowskiego od 1 do internatu

    3. 14.12.2023 czwartek g.10.00 ul. Szymanowskiego 14 mały blok i blok 20, 22, 24, 26, 28, 30

    4. 15.12.2023 piątek g.10.00 ul. Wiśniowa od 1 do

    5. 16.12.2023 sobota g.10.00 ul. Wiśniowa blok 1A

    6. 17.12.2023 niedziela g.14.00 ul. Osiedle Laurowe budynki B4, B3, B2, B1

    7. 19.12.2023 wtorek g.10.00 ul. Staromiejska lewa str. od 27 do 3 i ul. Sygietyńskiego 1-25

    8. 20.12.2023 środa g.14.00 ul. Staromiejska lewa str. od 59 do 31a

    9. 21.12.2023 czwartek g.10.00 ul. ul. Miodowa, ul. Skromna, ul. Staromiejska prawa str. 38 do 68

    10. 22.12.2023 piątek g.10.00 ul. ul. Staromiejska 20 do 36a, ul. Malinowa

    11. 23.12.2023 sobota g.10.00 ul. Brzoskwiniowa, ul. Morelowa

    19. 27.12.2023 środa g.10.00 ul. Św. Jadwigi od 1 do 31, ul. Czereśniowa od 1 do 10

    20. 28.12.2023 czwartek g.12.00 ul. Hodowców, ul. Gołębia, ul. Łanowa,

    21. 29.12.2023 piątek g.10.00 ul. Rolnicza, ul. Okopowa, ul. Staromiejska prawa str. od 18 do 6,

    ul. Pszenna

    22. 30.12.2023 sobota g.10.00 ul. Żorska od 70 do 12

    23. 02.01.2024 wtorek g.10.00 ul. Modrzewiowa, ul. Świerkowa, ul. Jałowcowa, ul. Cedrowa,

    ul. Cyprysowa

    24. 03.01.2024 środa g.10.00 ul. Porzeczkowa, ul. Zbożowa od 44 do 31, ul. Rzepakowa 21 do 1

    25. 04.01.2024 czwartek g.10.00 ul. Karłowicza, ul. ul. Zbożowa nr 1, 1B, 3B, 3C, 3D, 4B, D E

    ul. Paderewskiego, ul. Moniuszki, ul. Różyckiego,

    26. 05.01.2024 piątek g.10.00 ul. Sadowa 1- 5, ul. Doświadczalna od 27 do 1

    27. 09.01.2024 wtorek g.10.00 ul. Żytnia, ul. Lawendowa, ul. Zbożowa od nr 7 do 30F

    28. 10.01.2024 środa g.10.00 ul. Zielona od 1do 25

    29. 11.01.2024 czwartek g.10.00 ul. Zielona od 27 do 53

    30. 12.01.2024 piątek g.10.00 ul. Skowronków od P. Blaut, ul. Rybnicka1), nr 1, 1a, 1b, 2, 3, 4, 6,

    7, 11, 13b, 15, 23, 27, ul. Drozdów

    31. 13.01.2024 sobota g.10.00 Skowronków pozostała część od początku do P. Śleziona

    32. 14.01.2024 niedziela g.14.00 Kolęda dodatkowa

    33. 16.01.2024 wtorek g.10.00 ul Batalionów Chłopskich od 3 do 35a i od 32 do 44 i Poziomkowa

    34. 17.01.2024 środa g.10.00 ul. Batalionów Chłopskich od 2 do 30a, ul. Ziołowa

    35. 18.01.2024 czwartek g.10.00 ul. Batalionów Chłopskich 52a, 52, 54 i od 63 do 39 i ul. Wspólna

    36. 19.01.2024 piątek g.10.00 ul. Rybnicka praw str. od 24 do 46 i lewa str. 49 do Cegielnianej

    i Cegielniana

    37. 20.01.2024 sobota g.10.00 ul. Rybnicka od Cegielnianej, ul. Bażantarnia i ul. Bociania

    38. 21.01.2024 niedziela g.14.00 Kolęda dodatkowa

    39. 23.01.2024 wtorek g.10.00 ul. Cicha i ul. Rybnicka str. prawa od 6 do 22 i ul. Spacerowa

    POWRÓT