• „ZNAM OWCE MOJE,
    A MOJE MNIE ZNAJĄ … ”.

• Powakacyjna pielgrzymka ministrantów do katedry

Zapraszamy na powakacyjną pielgrzymkę ministrantów, która odbędzie się 31 sierpnia(środa) od godz. 10.00 w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Na Mszę świętą o godz. 12.00 sprawowaną przez abpa Wiktora Skworca zapraszamy ministrantów w swoich strojach liturgicznych wraz ze sztandarami. Zachęcamy ministrantów do udziału w konkursach organizowanych przy współpracy Małego Gościa Niedzielnego, Księgarni św. Jacka i Wydziału Duszpasterstwa. Ministrantów z odleglejszych części diecezji zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Panteonu Górnośląskiego wraz z tarasem widokowym na dachu katedry (Ze względu na limity zwiedzających,  ministrantów z bliższych rejonów Katowic zapraszamy do odwiedzin w późniejszym terminie, powołując się na hasło: Pielgrzymka ministrantów).

Księży opiekunów służby liturgicznej, którzy zmieniają parafie prosimy, aby udali się na pielgrzymkę z ministrantami z dotychczasowych parafii. Więcej szczegółów na stronie dmak.info.

ks. Cezariusz Wala