• „WY JESTEŚCIE
    ŚWIADKAMI TEGO … ”.

• Urodziny Ks. Prob. Rafała Październioka 23.03.2022

Czcigodny Solenizancie, Ks. Proboszczu Rafale, z okazji Twoich urodzin w imieniu Parafian oraz w imieniu Członków Akcji Katolickiej pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, szczęścia i pomyślności.

Składamy gorące Bóg zapłać za sprawowaną nam Eucharystię, sakrament pokuty i pojednania.

Za wszelki trud i poświęcony nam czas, za duchowe wsparcie i wszelkie modlitwy w naszych intencjach.

Dziękujemy Bogu Ojcu, za dar Twojego życia i dar duszpasterskiego posługiwania, szczególnie za 3-ci rok posługiwania w naszej parafii.

Życzymy Ci drogi księże Rafale, abyś doświadczał szczególnej troski Bożej opatrzności, jaśniał świętością, czerpał radość z podejmowania trudnych wyzwań i nie zniechęcał się przeciwnościami.

Zapewniamy Cię drogi Solenizancie o naszej pamięci i modlitwach w Twoich intencjach, czego dowodem jest kolejna grupa żywego różańca i to męska oraz kolejna „Margaretka” założona przez mężczyzn z tej grupy. Myślę, że nie ostatnia, bo wiara bez uczynków jest martwa.

Szczęść Boże.