• „JEZUS PRZYWOŁAŁ
  DO SIEBIE DWUNASTU …”.

 • INFORMACJE WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA RODZIN 


  Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Światowego Spotkania Rodzin w Rzymie – Rok Rodziny Dlatego prosimy, żeby na wszystkich stronach parafialnych pojawiło się logo Światowego Spotkania Rodzin (załącznik nr 4), które po kliknięciu będzie przekierowywało na stronę duszpasterstwa rodzin: https://rodzina.archidiecezjakatowicka.pl/wazne/210-rok-amoris-laetita gdzie znajdują się materiały formacyjne dla rodzin.

  Prosimy również, aby w ramach ogłoszeń duszpasterskich pojawiła się informacja: „Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Światowego Spotkania Rodzin w Rzymie, dlatego zachęcamy wszystkie rodziny do zapoznania się z materiałami formacyjnymi przygotowanymi w Rzymie na tą okazję. Materiały można znaleźć na stronie parafialnej oraz na stronie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin w zakładce: X Światowe Spotkanie Rodzin”

   

  POWRÓT